WSPARCIE DLA FIRM

Pracownicy naszego biura wspomagają przedsiębiorców w pozyskaniu środków na rozpoczęcie oraz rozwój własnej działalności gospodarczej.

Zadzwoń do nas i zapytaj, chętnie Ci pomożemy.

Pieniędzy przedsiębiorca nie musi szukać tylko w bankach, gdyż także urzędy pracy i programy unijne dają wsparcie finansowe dla firm. Co trzeba zatem zrobić, aby uzyskać wsparcie finansowe?

Powiatowy Urząd Pracy wspiera firmy

Dofinansowanie można dostać na założenie własnej działalności, zakup sprzętu biurowego, stworzenie nowego stanowiska pracy, pokrycie kosztów związanych z doradztwem prawnym i podatkowym oraz na promocję firmy w Internecie. Trzeba tylko złożyć wniosek o wsparcie finansowe, a gdy zostanie on uwzględniony w budżecie urzędu pracy, można już swobodnie dysponować gotówką przeznaczoną na zakup rzeczy niezbędnych dla firmy.Trzeba jednak utrzymać firmę przez wskazany przez urząd pracy czas. Wniosek zgłoszeniowy przedsiębiorstwa do wsparcia finansowego znaleźć można na stronie internetowej urzędu pracy w zakładce ?dofinansowanie? albo ?wsparcie dla firm?.

Dotacje unijne pomocą dla firm

Miejscem gdzie można za darmo dostać pieniądze dla firmy są również punkty dysponujące funduszami Unii Europejskiej. Jeżeli tylko ma się mocne argumenty i dobrze wykonany biznes plan albo strategię rozwoju firmy, można liczyć nawet na kilkudziesięciotysięczne wsparcie. Wystarczy jedynie zgłosić się do odpowiedniego programu. Dodatkowo, instytucje unijne oferują wszystkim ubiegającym się o dotacje, szkolenia z zakresu sprawnego zarządzania działalnością oraz doradzają w sprawach finansowych, podatkowych oraz prawnych. Prostym słowem mówiąc, uczą jak dobrze prowadzić swoją firmę, a to istotne wskazówki na przyszłość . Informacje o bieżących programach UE znaleźć można na internecie lub w lokalnej prasie informacyjnej. Funkcjonuje także dużo punktów doradczych, w których uzyskać można dokładne informacje na temat programów.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado